Komposteeritavad ja biolagunevad tooted

jäätmekäitluse-, jae- ja hulgimüügi-, tööstus- ning põllumajandusettevõtetele.

Tutvu kõigi toodetega

Toodetud Eestis ja Belgias

Kiire ja efektiivne tootmine

Toodetud Eestis ja Belgias

Valmistatud Eestis ja Belgias spetsiaalselt biotoodete kiireks ja efektiivseks tootmiseks loodud seadmetega

18 riigis

Suurepärane kvaliteet

18 riigis

Suurepärase kvaliteedi tõttu kasutatakse meie tooteid rohkem kui 18nes riigis üle kogu maailma

Sertifitseeritud

Komposteeritavuse ja biolagunevuse sertifikaadid

Sertifitseeritud

BioBag’ile on sertifitseerimiskeskuse poolt antud komposteeritavuse ja biolagunevuse sertifikaadid.

ETTEVÕTTEST

BioBag Baltic OÜ on ettevõtte BioBag International AS ametlik müügipartner Baltikumis. Pakume oma Eesti, Läti ja Leedu klientidele kõiki BioBag’i valikusse kuuluvaid sertifitseeritud komposteeritavaid ja biolagunevaid tooteid.

Meie eksperdid abistavad järgmistes valdkondades tegutsevaid kliente: jäätmekäitlus, jaemüük, majutus ja toitlustus, tööstus ning põllumajandus. Meie tootevalikusse kuuluvad mitmesuguseks otstarbeks mõeldud valmistooted ning spetsiaalselt suurklientide tellimusel valmistatud lahendused.

Kui soovid põhjalikumat infot, võta meiega ühendust.

SERTIFIKAADID

BioBag’i ISO sertifikaadid

Firmadele BioBag International AS ja BioBag Production AS ning meie tootmispartneritele on antud ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaadid. Need näitavad, et oleme loonud ja säilitame kvaliteedisüsteemi, mis vastab ISO EN ISO 9001 nõuetele: 2008 “EN ISO 14001 nõuetele vastav kvaliteedijuhtimise süsteem ja keskkonnasüsteem: 2004 Keskkonnajuhtimissüsteem”.

ISO sertifikaat ei ole kohustuslik, aga BigBag soovib sertifitseerimist siiski rakendada, et suurendada firma tootlikkust ja efektiivsust. Samuti püstitatud eesmärkide täitmiseks ja visioonide elluviimiseks. Pidasime ISO sertifikaadi hankimist vajalikuks ka lepingutingimustele, määrustele või oma klientide nõudmistele vastamiseks.

biobag iso sertifikaadid

BioBag’i toodete sertifitseerimine

Kõik meie tooted, kotid ja kiled on sertifitseeritud komposteeritavateks ja biolagunevateks vastavalt Euroopa standardile EN 13432, US standardile ASTM D6400 ja Austraalia standardile AS 4736.

BioBag’il on komposteeritavate ja biolagunevate toodete sertifikaate mitmetelt sertifitseerimisasutustelt nagu AIB Vincotte (OK Compost), DIN Certco, BPI (USA) ja teisi erisertifikaate, näiteks GMO-vaba toote sertifikaat. Meie kliendid võivad olla kindlad, et nad kasutavad kõige keskkonnasõbralikumaid ja kvaliteetsemaid tooteid.

TEHNOLOOGIA

Meie tootmishooned ja masinad on loodud spetsiaalselt biolagunevate toodete kiireks ja efektiivseks tootmiseks. Meie tootmiskeskused on mõeldud spetsiaalsete biolagunevate pressitud, prinditud ja ümbertöödeldud toodete valmistamiseks, kus kehtib range kvaliteedikontroll. Meie kasutuses on ka erinevad teadusrajatised ja laboratooriumid ning automaatpakendamise võimalused.

Kui sul on küsimusi meie toodete või nende tellimise kohta, võta meiega julgelt ühendust!

Madis Tafenau
Müügiesindaja

Gsm: +372 50 786 36
E-mail: madis@biobag.ee

Madis Tafenau

    Nimi*

    E-post*

    Tel nr.

    Sõnum