Üle 30€ ostudele transport TASUTA (va HotBin)
0
Sinu ostukorv

Ettevõttest

BioBag Baltic OÜ kuulub rahvusvahelisse gruppi BioBag International AS. Pakume oma Eesti, Läti ja Leedu klientidele kõiki BioBag’i valikusse kuuluvaid sertifitseeritud komposteeritavaid ja biolagunevaid tooteid. BioBagi kompostitav ja biolagunev tootevalik on turu kõige põhjalikum ja ulatuslikum. BioBag on selles ärivaldkonnas kõige tuntum kaubamärk.

Meie eksperdid abistavad järgmistes valdkondades tegutsevaid kliente: jäätmekäitlus, jaemüük, majutus ja toitlustus, tööstus ning põllumajandus. Tootevalikusse kuuluvad mitmesuguseks otstarbeks mõeldud valmistooted ning spetsiaalselt suurklientide tellimusel valmistatud erilahendused.

Sertifikaadid

BioBag’i ISO sertifikaadid

Firmadele BioBag International AS ja BioBag Production AS ning meie tootmispartneritele on antud ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaadid. Need näitavad, et oleme loonud ja säilitame kvaliteedisüsteemi, mis vastab ISO EN ISO 9001 nõuetele: 2008 “EN ISO 14001 nõuetele vastav kvaliteedijuhtimise süsteem ja keskkonnasüsteem: 2004 Keskkonnajuhtimissüsteem”.

ISO sertifikaat ei ole kohustuslik, aga BioBag soovib sertifitseerimist siiski rakendada, et suurendada firma tootlikkust ja efektiivsust. Samuti püstitatud eesmärkide täitmiseks ja visioonide elluviimiseks. Pidasime ISO sertifikaadi hankimist vajalikuks ka lepingutingimustele, määrustele või oma klientide nõudmistele vastamiseks.

BioBag’i toodete sertifitseerimine

Kõik meie tooted, kotid ja kiled on sertifitseeritud komposteeritavateks ja biolagunevateks vastavalt Euroopa standardile EN 13432, US standardile ASTM D6400 ja Austraalia standardile AS 4736.

BioBag kannab uhkusega oma toodetel OK Compost IndustrialOK Compost HOMEOK Biodegradable SOIL ja Seedling sertifitseerimismärgistusi. Meie kliendid võivad olla kindlad, et nad kasutavad kõige keskkonnasõbralikumaid ja kvaliteetsemaid tooteid.

Tehnoloogia

Meie tootmishooned ja masinad on loodud spetsiaalselt biolagunevate toodete kiireks ja efektiivseks tootmiseks. Meie tootmiskeskused on mõeldud spetsiaalsete biolagunevate pressitud, prinditud ja ümbertöödeldud toodete valmistamiseks, kus kehtib range kvaliteedikontroll. Meie kasutuses on ka erinevad teadusrajatised ja laboratooriumid ning automaatpakendamise võimalused.

Kui soovid põhjalikumat infot, võta meiega ühendust!