BioBag on tuntud, kui keskkonnasõbralikult mõtlev ettevõte ja selleks, et olla selle nime vääriline proovime leida iga päev viise, kuidas olla veel loodussõbralikum.

Uhkusega saame öelda, et oleme leidnud veel ühe alternatiivi plastiku vähendamiseks.
Nimelt oleme välja töötanud uhiuue vineerist kompostikorvi. Sarnaselt meie taaskasutatud plastikust toodetud MaxAir kompostikorvile, on ka kompostikorv WFoody disainitud spetsiaalselt toidujäätmete sorteerimiseks. Tema külgedel asuvad avad ja topelt põhi tekitavad vajaliku õhuringluse, et toidujäätmed saaksid käärimise asemel hakata kuivama. Üleliigne niiskus aurustub ja ei teki ebameeldivat haisu.

Kompostikorv WFoody on saadaval kolmes suuruses- 6L, 8L ja 10L, mis on spetsiaalselt toodetud meie vastava suurusega kottidele.
Seega saame nimetada ideaalselt sobivateks järgmised kooslused:
Kompostikorv WFoody 6L + BioBag 6L prügikotid (186000)
Kompostikorv WFoody 8L + BioBag 8L prügikotid (184615 ja 187015)
Kompostikorv WFoody 10L + BioBag 10L prügikotid (186834)

Samuti saab valida ka kahe värvi vahel- Pruun ja Naturaalne.

WFoody kompostikorvid on toodetud veekindlast vineerist.

Pruun WFoody on kaetud spetsiaalse lakiga, et kaitsta korvi määrdumise eest- seda on võimalik jooksva vee all pesta, ilma mingisuguse välise kahjustuseta.

Naturaalne WFoody on lisaks oma nimetusele ka oma olemuselt täiesti naturaalne ning selle toote puhul pole kasutatud ühtegi kaitsvat vahendit, see annab võimaluse ka korvi ise viimistleda.