MAJUTUS JA TOITLUSTUS

BioBag pakub laias valikus tooteid orgaaniliste jäätmete kogumiseks valdadelt, suurköökidelt ja teistelt asutustelt. BioBag’i tooted on jätkusuutlikuks alternatiiviks tavalistele plastiktoodetele.

Majutus- ja toitlustusvaldkond tekitab suurel hulgal orgaanilisi jäätmeid. Need jäätmed on tohutu ressurss, mis ei tohiks prügimäele sattuda. Parim viis orgaaniliste jäätmete käsitsemiseks on komposteerimine. Komposteerimise tulemuseks on väärtuslik ja kvaliteetne toode, mis võimaldab samas hoida kokku ka prügiveo pealt. Kõige kulutõhusamaks ja hügieenilisemaks orgaaniliste jäätmete kogumise vahendiks on BioBag’i komposteeritavad kotid.

Majutus- ja toitlustusasutustele mõeldud BioBag’i toodete hulka kuuluvad mitut tüüpi prügikotid. Pakume suuremates kogustes kotte valdadele, suurköökidele, hulgimüüjatele ja mitmesugustele teistele asutustele.

Mitmesugused kotid toidujäätmetele

BioBag’i väiksemad 8-, 10-, 20- ja 30-liitrised kotid sobivad erinevas suuruses konteineritesse. Suuremate konteinerite jaoks pakub BioBag 35- kuni 240-liitriseid kotte. Kasutades prügikonteinerites täielikult komposteeritavaid kotte, tagate parema hügieeni ja ei pea konteinereid nii sageli puhastama. BioBag’i hügieenilised prügikotid on mõeldud kasutamiseks konteinerites ja prügikastides ning BioBag’i paksemad ja tugevamad kotid sobivad jäätmete kandmiseks.

BioBag valmistab ja müüb keskkonnasõbralikke ja jätkusuutlikke tooteid, mida saab komposteerida ja loodusesse tagasi suunata, aidates seega kaasa kasvuhoonegaaside vähendamisele.

Toidujäätmete ja teiste orgaaniliste jäätmete komposteerimine on oluline ja kasvav trend paljudes riikides. Komposteerimisel on keskkonnakaitse seisukohalt mitmeid eeliseid ning meie firma on uhke, et saab selles protsessis olulist rolli mängida.

Title

Go to Top