Üle 30€ tellimustele pakiautomaat TASUTA
0
Your Cart

Majutus ja toitlustus

BioBag pakub laias valikus tooteid biojäätmete kogumiseks valdadelt, suurköökidelt ja teistelt asutustelt. BioBagi tooted on jätkusuutlikuks alternatiiviks tavalistele plastiktoodetele.

Majutus-ja toitlustusvaldkond tekitab suurel hulgal orgaanilisi jäätmeid. Need jäätmed on tohutu ressurss, mis ei tohiks prügimäele sattuda. Parim viis orgaaniliste jäätmete käsitsemiseks on komposteerimine. Komposteerimise tulemuseks on väärtuslik ja kvaliteetne toode, mis võimaldab hoida kulusid kokku ka prügiveo pealt. BioBagi täielikult kompostitavaks sertifitseeritud kotid on kõige kulutõhusam ja hügieenilisem vahend biojäätmete kogumiseks.

Majutus- ja toitlustusasutustele
mitut tüüpi prügikotid

BioBagi väiksemad 8-, 10-, 20- ja 30-liitrised kotid sobivad erinevas suuruses konteineritesse. Suuremate konteinerite vooderdamiseks pakub BioBag kuni 240-liitriseid kotte. Kasutades prügikonteinerites täielikult kompostitavaid kotte, tagatakse parema hügieen, tänu millele ei pea konteinerit nii sageli puhastama ja talvel välitingimustes ei jäätu biojäätmed konteineri külge. BioBagi kompostitavad kotid – tihti nimetatud ka biolagunevateks kottideks, on mõeldud kasutamiseks konteinerites ja prügikastides, paksemad ja tugevamad kotid sobivad jäätmete kandmiseks.

Jätkusuutlik valik

BioBag valmistab ja müüb keskkonnasõbralikke ja jätkusuutlikke tooteid, mida saab kompostida ja loodusesse tagasi suunata, aidates seega kaasa kasvuhoonegaaside vähendamisele. Biojäätmete ja teiste orgaaniliste jäätmete kompostimine on oluline ja kasvav trend paljudes riikides. BioBag toetab ringmajandust ja aitab vähendada plastireostust.

Lisainfo ja hinnapakkumised:
Helista +372 529 3109
Kirjuta info@biobag.ee